תשקיף - מפת (ניתוח) תת מודע אישית

לפעמים כל מה שאני רוצה זה שמישהו מבחוץ יראה אותי עמוק פנימה, את הנשמה שלי,
  ויגיד לי איך מתקדמים מכאן, מה צריך לעשות ומה נכון עבורי…

להזמנת תשקיף אישי, יש למלא פרטים:

לחשב מסלול מחדש...

הלכתי לאיבוד, התנתקתי מעצמי, מהנשמה שלי, לא טוב לי, אין לי תשובות - אני לא יודע מה אני רוצה או איך להשיג את מה שאני רוצה

יש תקופות שאנחנו במקומות של תקיעות כללית או ספציפית, במקומות של התרחקות מהנשמה, הולכים לאיבוד, לא יודעים כבר מה רוצים באמת, וברמה הרגשית חווים בעיקר סטרס, כעס, פחד/חששות, עצבות, בלבול, תחושת ריק, תסכול, לופים שחוזרים על עצמם ולא יודעים איך להשיג את מה שאנחנו רוצים או איך לקבל החלטה הרת גורל.

נעים להכיר – תשקיף

מייצר בהירות, ממקד, מספק תשובות לעניין ממקום שיודע ומכיר אותך עמוק פנימה ואחורה (הילדות שלך, הגלגולים הקודמים שלך), מדוייק ומדייק, מאפשר קיצור דרך אמיתי – חוסך תהליכים של שנים דרך זיהוי בעיית השורש

יש שהולכים לפסיכולוגים, למאמנים, לסדנאות התפתחות אישית, ויש שפונים לנומרולוגים, אסטרולוגים, מתקשרים…- העיקר שמישהו מבחוץ יכוון.
התשקיף מתיישב בדיוק בקשת הזו ומציע מפת דרכים אישית והכוונה על בסיס תת המודע שלך, מתוך הבנה שרוב הפלונטרים, העכבות ואי-ההגשמה שאנו חווים בהווה הם נגזרת של קלקולים שנוצרו בתת המודע שלנו בגילאי 0-7 או בגלגולים קודמים. 

לרוב אנו לא מודעים אליהם, שכן הם שוכנים בתת המודע שלנו, אך השפעתם על חיינו היא משמעותית ובלתי נמנעת. 

כשאדם הופך למודע -מעבר להקלה, לחיבור לנשמה, לנפילת האסימונים, ולתחושת הבהירות והשלווה שנוסכת בו- יש גם הבנה של מה צריך לעשות ואיך לפעול. 

יש תשובות לשאלות ולבעיות שלך.
התקיעות, הכאוס ותחושת חוסר האונים מתחלפים, ואת מקומם ממלאות תחושת מסוגלות ואנרגיה של טוב אינסופי. נוצר כוח לעשות, לפעול, להתקדם ולשנות.

יש לזכור כי תת המודע ,כשמו כן הוא , לא מודע

לפעמים אנחנו מודעים לחלק מהדפוסים, הם בולטים לעינינו ביום יום, ועדיין איננו יודעים איך להימנע מהם. מאחר והם מתנהלים כ”טייס אוטומטי”, מתוכינו. הם “חזקים מאיתנו” ומנהלים את חיינו.לפעמים איננו מודעים להם כלל. אם נתבונן בהם לעומקם, נוכל לגלות את תוצאות השפעתם בחיינו.

למשל, רגשות אשם

אנחנו מרגישים לא נוח ובמצבים מסויימים יש לנו תחושה לא טובה, זה בא מה”טייס האוטומטי”, זה בא  מתת המודע, אין לנו שליטה על זה ולכן ננסה להימנע ממצבים כאלה. אבל, יש אפשרות שאותם מצבים, ללא הדפוסים שנטמעו אצלנו, יכולים לקדם אותנו מאוד. אנו נוטים לשכוח שהדפוסים נטמעו לתת המודע ב=7 השנים הראשונות לחיינו, אז לא ידענו למיין איזה דפוס ישמש אותנו, יהיה לטובתנו, ואיזה דפוס יפריע למהלך חיים תקין.

כולנו רוצים, כולנו צריכים, אהבה, תמיכה, ביטחון, לשמוע שאנחנו בסדר ולהרגיש שייכים. כולנו רוצים להימנע מרגשות ומדפוסים שליליים על מנת להרגיש טוב.

אני מציעה אפשרות להעלות למודע מתוך תת המודע, את הדפוסים שמכשילים אותנו, את הדפוסים שלא טובים לנו, ומראה את הדרך להרחיק אותם מאתנו.

סיגל -שיקוף תת מודע

 • צחקו עלי
 • התעלמו ממני, מצרכי
 • מחפשת מקום מוגן (הוא יימצא בסופו שלדבר בתוכך)
 • מרגישה שכל רגע יכול לקרות לי משהו לא טוב, לא נעים
 • אין אמון באנשים
 • רגשות אשמה
 • צורך בקשרים כנים, אמיתיים
 • קשיים לקיים קשרים כנים בגלל סעיפים 2,5,6
 • מייחלת לצמוח, לגדול בעשיה, אולי אפילו להתפרסם,מעוכב בגלל סעיפים 1,3
 • לא רואים מי אני באמת, גם את לא רואה עצמך כפי שאת האמיתית,קיים מרחק רב בין מי שנועדת להיות לבין הישגייך ותחושותיך
 • שיקרו לי, גרם לך להסתיר דברים
 • אדישים כלפי – נתמך מסעיפים 1,2
 • לא קוראת נכון המציאות, פחד לגלות ש”אני לא בסדר”, אשמה
 • לא מרוצה מהגוף שלך – גם אותו רוצה להסתיר

לפעמים כשאנחנו קטנים, אנחנו לא יודעים לתרגם נכון את מה שהסביבה מנסה להעביר לנו. יתכן כי אנשים סביבך לא התכוונו ללעוג לך, אולי אפילו צחקו מהלב לשמע “חוכמה” שאמרת, את תרגמת זאת שצוחקים עלי.

היום בבגרותך תמנעי מלהגיד דברים גם שיהיו נכונים – כדי להימנע מלחוות את אותה תחושה של כווץ, ואפילו פחד להראות כלא מספיק בעלת ערך. הימנעות זאת מונעת ממך להיות “מי שנועדת להיות” ואת חווה חיים לא מספקים – רק כדי שלא יצחקו עלייך. בנוסף חשת כי מתעלמים ממך ומתעלמים מצרכיך ,דבר שלימד אותך שצרכייך פחות חשובים מצורכיהם של אחרים, ואפילו עברת למצב של ריצוי על מנת שיכירו בך ויראו אותך.

לא הרגשת מוגנת בבית שגדלת בו, לא סמכת על אף אחד מההורים , ומאז את בחיפוש מתמיד אחרי מקום “בטוח” עבורך – ששם יראו אותך ולא יצחקו ממך. את המקום הזה תמצאי בתוכך, ומשם מהמקום הבטוח והבוטח בך הזה, תוכלי להוציא עצמך לאור מבלי לחשוש שילעגו לך, במקום להיות מבקרת אומנות, תהפכי אולי לאומן.

כשהמקום הבטוח הוא בתוכך – באמונה בעצמך – לא תהלכי בעולם שכל רגע יכול לקרות לך משהו רע.

מאחר וההורים לא היו דמויות תומכות, איבדת אמון באנשים וקלטת שמשקרים לך. כשאת הבחנת בזה, אמרת לעצמך, אם הורי מתעלמים ממני, משקרים לי ולועגים לי, אז בוודאי שכך יתנהגו כולם. (כך ילד קולט את הסביבה) רגשות האשמה שאת חשה – “בגללי”, ההורים כועסים, אני גורמת להם לאי נעימות. את נושאת אתך כובד עצום – ושוב זה גורם לך להיות רחוקה ממי שנועדת להיות, רק כדי לא לגרום לאחרים קושי ,קשה לך המחשבה שבגללך סובלים.

יש בך צורך עצום לקשר אמיתי וכנה –איך זה יראה אם את לא מאמינה באנשים, איך תאמיני ,וכנראה לא תאמיני – באדם שתרצי אותו לבן זוגך.

את מייחלת לצמוח ולגדול ,אך הפחד שיצחקו עליך, ילעגו לך, יתעלמו ממך, את לא יכולה לבטוח באנשים סביבך ,את לא בוטחת בעצמך ולא רואה את מי שאת באמת.

את לא רואה את מי שאת באמת, את לא סומכת עליך ולא מאמינה לעצמך  – איך תגדלי ? למדת לראות את המציאות באופן שונה מאיך שהיא באמת – את רגילה להסתיר מעצמך דברים, כי ההורים הסתירו ממך דברים וזה הפך להרגל ע”י “קופי פסט” . הסתרת מעצמך את האמת שלך ואת מי שנועדת להיות.

את חוששת להכאיב ,לפגוע – תחושת “בגללי, חזקה – מקרקעת אותך.

את לא מרוצה מגופך – היית מעדיפה להסתירו גם מעינייך וגם מעיני אחרים, כי אביך ואנשים אחרים בסביבתך העירו לך על כמות האוכל שאת אוכלת ולאט לאט למדת שגם בגופך יש מום.

ישנם כוחות שמנהלים אותנו, איננו מודעים להם ולמקורם. אנחנו מרגישים את התוצאות של כוחות אלו בחיי היום יום. אותם הכוחות המשפיעים עלינו וגורמים לנו לסבל ,מקורם , בהנחות יסוד מוטעות של תת המודע.

לאור האמור , מייעצים לך לכתוב את המשפט הבא:

“כישרונותיי נראים בברור, אני מובלת להגשמה ומרגישה מצויין” 90 פעם במשך 40 יום ברצף.

היום יודעים יותר על איך העולם עובד, פועל, מה הם חוקיו הרוחניים – אלו שאינם נראים לנו בחושים הרגילים, ושאינם מחוקי הפיסיקה והביולוגיה.

העולם, החלל החכם הזה, מתקשר עם תת המודע שלך על פי האמונות שלך השוכנות בתוכו. תת המודע שלך מאמין שאינך שווה מספיק , את יוצאת מנקודת מוצא שילעגו לך ויצחקו עליך. את מהדהדת ליקום “אמרות כנף, כוזבות שאינן שייכות לך בכלל.

כדי להצליח , בואי נשדר ליקום את מי שאת , שאת אינטליגנטית, ראויה ,שווה, בוטחת ביקום ובך וגם ממגנטת אליך אנשים שתוכלי להאמין בהם, להם. על מנת שזה יקרה, יש צורך לשנות את האמונות, את חלקן לפחות.

יש להתחיל באמונה כללית המדברת על זה שאת שווה, שאת ואחרים רואים זאת, רואים שאת מאמינה לזה ומשתמשת בזה ב- 100%    

והמשפט הוא: ” כישרונותיי נראים בבירור, אני מובלת להגשמה ומרגישה מצויין”

כתיבה של המשפט הנ”ל 90 פעם ביום במשך 40 ימים רצופים, יביא אותך להאמין ,להרגיש ולפעול מתוך נקודת מוצא זה.

איך זה עובד?

אין צורך בפגישה/שיחה מקדימה, רק העברת הפרטים האישיים ותמונה
לאחר העברתם תקבל/י ניתוח של תת המודע האישי שלך וגם את מסמך ההכוונה המבוסס על המפה שלך.

להזמנת תשקיף אישי ב 179 ש"ח בלבד ומעבר לתשלום מאובטח, מלאו פרטים:

איילת
איילת
קרא עוד
"התשקיף היה כל כך מדויק ואישי, הייתה בו ירידה לפרטים שהפתיעו אותי, דברים מהילדות שלא סיפרתי מעולם לאף אדם, כשקראתי את התשקיף הרגשתי שמישהו באמת רואה אותי.." *איילת ביקשה תשקיף בתקופה בו חיה האישיים היו בכאוס והיא חיפשה איך לצאת מהמקום הזה.
עופר
עופר
קרא עוד
"התשקיף מייצר לך מפת דרכים ובסופו של דבר מאפשר לך לגרום לדברים לרקום עור וגידים" *עופר ביקש תשקיף על מנת לקבל הכוונה ולפתור תקיעות עסקית שהיה בה
זוהר
זוהר
קרא עוד
"התשקיף בשבילי הוא שינוי חיים, התשקיף הוא מראה של עצמך שלא ראית הרבה שנים, וברגע שראית את המראה ואתה יודע מה לתקן אתה הולך קדימה" *זוהר ביקש תשקיף לאחר שעבר פשיטת רגל, דכאון והרגיש שהילדים נפגעים, התשקיף הכניס לו בטחון, מיקד אותו, כיוון אותו מקצועית ושם את האצבע על מה לעבוד על היחסים עם בני המשפחה (השתפרו משמעותית בעקבות התשקיף).

למי זה מתאים?

יש שמבקשים בתשקיף לקבל הכוונה ספציפית להחלטה שהם צריכים לקבל או תקיעות שנמצאים בה, יש ששואלים שאלות ספציפיות ויש שמבקשים לעשות תשקיף כדי להבין מחדש מי הם, מה נכון להם, על מה צריך לעבוד ולתקן ומה הלופים שהם חווים.

מי יוצר לי את התשקיף?

נעים להכיר 😊 אילנה אבירם, מומחית תת מודע.
אני מטפלת מזה  20 שנים ומנחה סדנאות לתהליכי תת מודע. את התשקיף פיתחתי מתוך צורך שעלה אצל המטופלים שלי ואצלי כמטפלת יחד: לזקק את בעיית השורש (המקור של כל הפלונטרים, התסביכים והלופים) כבר בתחילת כל תהליך וכך לקצר משמעותית את תהליכי הטיפול ולהביא אנשים מהר יותר להגשמה, לשלווה פנימית, לחיים שהם מבקשים לעצמם ולחיבור מחדש עם הנשמה שלהם.

אני מצליחה לראות כל כך לעומק ולדייק במתן תדפיס ושיקוף תת המודע של אנשים בעקבות המון נסיון עם בני אדם, ידע רב מאוד, הרבה שעות למידה, הרבה שנים של למידה, אני מחוברת להדרכה פנימית שהוא תדר אשר רואה בצורה מדויקת את התדר שאני מקבלת מהתמונה שאדם שולח לי.

לא. זה שילוב בין כל הידע, הכלים והנסיון בטיפול שרכשתי במהלך השנים לבין יכולות שלי אישיות. אני יודעת שהרושם הראשוני הוא קצת סקפטי, שזה נקרא/נשמע תיקשורי ותלוש. לכן צירפתי פה מתחת סרטונים של אנשים שעשו תשקיף, כי אין טוב ממראה עיניים, כפי שאת/ה רואה אלו אנשים כמוך, אינטיליגנטים, חדים, שעברו כבר תהליכים כאלו ואחרים והתמודדו עם התמודדויות שמוכרות גם לך מהיום יום. בנוסף, תרגיש/י נוח ליצור איתי קשר לבדוק אם התשקיף מתאים לך ויכול לענות על מה שאת/ה מחפש/ת.

לפעמים אני קצת כמו אראלה ממפעל הפייס 😊

התחושה של מי שמקבל תשקיף – שמחה, הקלה, רוגע, בהירות, מיקוד, מופתעים מרמת הדיוק והעומק ויודעים מה צריך לעשות ואיך להתקדם. במבחן התוצאה – אנשים מגשימים את עצמם בעקבות התשקיף – בין אם מחלימים ממחלה, בין אם מצליחים עסקית, בין אם משנים עיסוק לעיסוק שמתאים להם יותר, בין אם משיגים דברים שחלמו עליהם כל חייהם (זוגיות טובה, דירה, הריון…) אבל מעכבים מהעבר מנעו מהם, בין אם חווים מערכות יחסים טובות יותר עם הבני זוג והאנשים הקרובים להם וכיו"ב.
אני אשמח לעזור לך!

כמה זה עולה?

עלות התשקיף : 390 ש"ח

להזמנת תשקיף אישי ולרכישה מאובטחת מלאו פרטים:

שורה תחתונה

יש רגעים בחיים שאנחנו צריכים כאן ועכשיו משהו שפשוט ידחוף קדימה, מקל עזר, משהו שיתניע אותנו מחדש, כיול, התחלה של משהו, מפת דרכים, קצה חוט, אור בקצה המנהרה – כל אחד קורא לזה אחרת.
התשקיף – זהו כוחו האמיתי, הוא מציע לך הכוונה מדויקת לך ולנשמה הספציפית שלך, מתוך הכרות מעמיקה איתך, עם המקומות הכי עמוקים ופנימיים שלך, שחלקם לא גלויים לך (תת המודע), אך מבלי שתצטרך/י לשבת חודשים ושנים מול המטפל שילמד אותך.
זה לא משנה איפה את/ה כרגע גאוגרפית ומה השעה אצלך, מה שמשנה לי זה האם תרצי לתת לי לעזור לך.

אשמח ליצור לך תשקיף,

אילנה.

כל הזכויות שמורות לאילנה אבירם