להזמנת תשקיף והכוונה אישית – לחץ כאן

תשקיף - מפת (ניתוח) תת מודע אישית

יש רגעים בחיים בהם אנו מרגישים שנדרש משהו שפשוט ידחוף אותנו קדימה. מקל עזר, כיול, מפת דרכים, קצה חוט, אור בקצה המנהרה– כל אחד קורא לזה אחרת. 

התשקיף – זהו כוחו האמיתי, הוא מציע לך הכוונה מדויקת לך ולנשמה הספציפית שלך, מתוך הכרות מעמיקה איתך.    התשקיף חודר עד למקומות הכי עמוקים ופנימיים שלך, שחלקם לא גלויים לך (תת המודע), אך מבלי שתצטרך/י לשבת חודשים ושנים מול המטפל שילמד אותך.

זה לא משנה איפה את/ה כרגע גאוגרפית ומה השעה אצלך, מה שמשנה זה האם תרצה/י לתת לי לעזור לך.

יש ההולכים לפסיכולוגים, למאמנים, לסדנאות התפתחות אישית; יש הפונים לנומרולוגים, אסטרלוגים, מתקשרים- העיקר שמישהו מבחוץ יכוון. 

התשקיף מתיישב בדיוק בקשת הזו ומציע מפת דרכים אישית והכוונה על בסיס תת המודע שלך. זאת מתוך ההבנה שרוב הפלונטרים, העכבות ואי- ההגשמה שאנו חווים בהווה הם נגזרת של דפוסים מוטעים שנוצרו ונטמעו בתת המודע שלנו בגילאי 0-7 או בגלגולים קודמים.

לרוב אנו לא מודעים לקלקולים אלה, שכן הם שוכנים בתת המודע שלנו, אך השפעתם על חיינו היא משמעותית ובלתי נמנעת.      

כשאדם הופך למודע -מעבר להקלה, לחיבור לנשמה, לנפילת האסימונים ולתחושת הבהירות והשלווה שנוסכת בו- ישנה גם הבנה של מה צריך לעשות וכיצד לפעול. יש תשובות לשאלות ולבעיות שלך.

התקיעות, הכאוס ותחושת חוסר האונים מתחלפים, ואת מקומם ממלאות תחושת מסוגלות ואנרגיה של טוב אינסופי. 

נוצר כוח לעשות, לפעול, להתקדם ולשנות.

התשקיף מייצר בהירות, ממקד, מספק תשובות לעניין ממקום שיודע ומכיר אותך עמוק פנימה ואחורה (הילדות שלך, הגלגולים הקודמים שלך). מדויק ומדייק, מאפשר קיצור דרך אמיתי – חוסך תהליכים של שנים על ידי זיהוי בעיית השורש. 

 


למי זה מתאים

יש לזכור כי תת המודע ,כשמו כן הוא , לא מודע

לפעמים אנחנו מודעים לחלק מהדפוסים, הם בולטים לעינינו ביום יום, ועדיין איננו יודעים איך להימנע מהם מאחר והם מתנהלים כ”טייס אוטומטי”, מתוכינו. הם “חזקים מאיתנו” ומנהלים את חיינו. לפעמים איננו מודעים להם כלל. אם נתבונן בהם לעומקם, נוכל לגלות את תוצאות השפעתם בחיינו.

דוגמה לכך היא רגשות האשם- 

אנחנו מרגישים לא נוח ובמצבים מסוימים יש לנו תחושה לא טובה. תחושה זו מגיעה מה”טייס האוטומטי”-  זה בא  מתת המודע, אין לנו שליטה על זה ולכן ננסה להימנע ממצבים כאלה. אבל, יש אפשרות שאותם מצבים ללא הדפוסים שנטמעו אצלנו יכולים לקדם אותנו מאוד. אנו נוטים לשכוח שהדפוסים נטמעו לתת המודע ב- 7 השנים הראשונות לחיינו, אז לא ידענו למיין איזה דפוס ישמש אותנו, יהיה לטובתנו, ואיזה דפוס יפריע למהלך חיים תקין.

כולנו רוצים, כולנו צריכים אהבה, תמיכה, ביטחון, לשמוע שאנחנו בסדר ולהרגיש שייכים. 

כולנו רוצים להימנע מרגשות ומדפוסים שליליים על מנת להרגיש טוב.

אני מציעה אפשרות להעלות למודע מתוך תת המודע את הדפוסים שמכשילים אותנו, את הדפוסים שלא טובים לנו, ונחשוף את הדרך להרחיק אותם מאתנו.

סיגל- שיקוף תת מודע

 1. צחקו עליי
 2. התעלמו ממני, מצרכיי
 3. מחפשת מקום מוגן (הוא יימצא בסופו של דבר בתוכך)
 4. מרגישה שכל רגע יכול לקרות לי משהו לא טוב, לא נעים
 5. אין אמון באנשים
 6. רגשות אשמה
 7. צורך בקשרים כנים, אמיתיים
 8. קשיים לקיים קשרים כנים בגלל סעיפים 2,5,6
 9. מייחלת לצמוח, לגדול בעשייה, אולי אפילו להתפרסם. מעוכב בגלל סעיפים 1,3
 10. לא רואים מי אני באמת, גם את לא רואה עצמך כפי שאת האמיתית. קיים מרחק רב בין מי שנועדת להיות לבין הישגיך ותחושותיך
 11. שיקרו לי, גרם לך להסתיר דברים
 12. אדישים כלפיי- נתמך מסעיפים 1,2
 13. לא קוראת נכון את המציאות, פחד לגלות ש'אני לא בסדר', אשמה
 14. לא מרוצה מהגוף שלך- גם אותו רוצה להסתיר

לפעמים כשאנחנו קטנים, אנחנו לא יודעים לתרגם נכון את מה שהסביבה מנסה להעביר לנו. יתכן כי אנשים סביבך לא התכוונו ללעוג לך, אולי אפילו צחקו מהלב לשמע “חוכמה” שאמרת, את תרגמת זאת ל-'צוחקים עליי'.

היום בבגרותך את נמנעת מלהגיד דברים גם אם הם נכונים, וזאת כדי להימנע מלחוות את אותה תחושה של כווץ -ואפילו פחד- להיראות כלא מספיק בעלת ערך. הימנעות זאת מונעת ממך להיות מי שנועדת להיות ואת חווה חיים לא מספקים רק כדי שלא יצחקו עלייך. בנוסף חשת כי מתעלמים ממך ומתעלמים מצרכייך, דבר שלימד אותך שצרכייך פחות חשובים מצורכיהם של אחרים, ואפילו עברת למצב של ריצוי על מנת שיכירו בך ויראו אותך.

לא הרגשת מוגנת בבית שגדלת בו, לא סמכת על אף אחד מההורים, ומאז את בחיפוש מתמיד אחרי מקום “בטוח” עבורך- מקום בו  יראו אותך ולא יצחקו ממך. את המקום הזה את תמצאי בתוכך, ומהמקום הבטוח והבוטח בך הזה, תוכלי להוציא עצמך לאור מבלי לחשוש שילעגו לך, במקום להיות מבקרת אומנות, תהפכי אולי לאומן.

כשהמקום הבטוח הוא בתוכך, באמונה בעצמך, לא תהלכי בעולם בתחושה שכל רגע יכול לקרות לך משהו רע.

מאחר וההורים לא היו דמויות תומכות, איבדת אמון באנשים וקלטת שמשקרים לך. 

כשהבחנת בזה אמרת לעצמך 'אם הורי מתעלמים ממני, משקרים לי ולועגים לי, אז בוודאי שכך יתנהגו כולם' (כך ילד קולט את הסביבה).

רגשות האשמה שאת חשה – 'בגללי ההורים כועסים, אני גורמת להם לאי נעימות'- מהווים משקל כבד על כתפייך. את נושאת עמך כובד עצום אשר גורם לך שוב להיות רחוקה, ולהתרחק יותר, ממי שנועדת להיות, רק כדי לא לגרום לאחרים קושי. קשה לך המחשבה שבגללך סובלים.

יש בך צורך עצום לקשר אמיתי וכנה- איך זה יראה אם את לא מאמינה באנשים, איך תאמיני -וכנראה לא תאמיני- באדם שתרצי אותו לבן זוגך.

את מייחלת לעצמך לצמוח ולגדול, אך הפחד שיצחקו עליך, ילעגו לך ויתעלמו ממך, ותחושת חוסר האמון באנשים סביבך מביא לכך שאת לא בוטחת בעצמך ולא רואה את מי שאת באמת.

כאשר את לא רואה את מי שאת באמת, את לא סומכת על עצמך ולא מאמינה בעצמך-  איך תגדלי? 

למדת לראות את המציאות באופן שונה מאיך שהיא באמת- את רגילה להסתיר מעצמך דברים, כי ההורים הסתירו ממך דברים וזה הפך להרגל על ידי “העתק הדבק" . הסתרת מעצמך את האמת שלך ואת מי שנועדת להיות.

את חוששת להכאיב, לפגוע- תחושת 'בגללי' חזקה מקרקעת אותך.

את לא מרוצה מגופך- היית מעדיפה להסתירו גם מעינייך וגם מעיני אחרים, כי אביך ואנשים אחרים בסביבתך העירו לך על כמות האוכל שאת אוכלת ולאט לאט למדת שגם בגופך יש מום.

ישנם כוחות שמנהלים אותנו אשר איננו מודעים להם ולמקורם. אנחנו מרגישים את התוצאות של כוחות אלו בחיי היום יום. 

אותם הכוחות המשפיעים עלינו וגורמים לנו לסבל- מקורם בהנחות יסוד מוטעות של תת המודע.

לאור האמור , מייעצים לך לכתוב את המשפט הבא:

“כישרונותיי נראים בברור, אני מובלת להגשמה ומרגישה מצוין” 90 פעם במשך 40 יום ברצף.

היום יודעים יותר על איך העולם עובד, פועל, מה הם חוקיו הרוחניים – אלו שאינם נראים לנו בחושים הרגילים, ושאינם מחוקי הפיסיקה והביולוגיה.

העולם, החלל החכם הזה, מתקשר עם תת המודע שלך על פי האמונות שלך השוכנות בתוכו. 

תת המודע שלך מאמין שאינך שווה מספיק , את יוצאת מנקודת מוצא שילעגו לך ויצחקו עליך. 

את מהדהדת ליקום אמרות כנף, כוזבות שאינן שייכות לך בכלל.

כדי להצליח, בואי נשדר ליקום את מי שאת- שאת אינטליגנטית, ראויה ,שווה, בוטחת ביקום ובך וגם ממגנטת אליך אנשים שתוכלי להאמין בהם, להם. על מנת שזה יקרה, יש צורך לשנות את האמונות, את חלקן לפחות.

יש להתחיל באמונה כללית המדברת על זה שאת שווה, שאת ואחרים רואים זאת, רואים שאת מאמינה לזה ומשתמשת בזה ב- 100%    

והמשפט הוא: ” כישרונותיי נראים בבירור, אני מובלת להגשמה ומרגישה מצוין”

כתיבה של המשפט הנ”ל 90 פעם ביום במשך 40 ימים רצופים, יביא אותך להאמין ,להרגיש ולפעול מתוך נקודת מוצא זו.

איך זה עובד?

השלב הראשון נרשמים –  מלאו את הפרטים, כדי שתוכלו להמשיך התהליך.
השלב השני הכנה- לפני צילום התמונה מומלץ לקחת חמש דקות לעצמכם בחדר שקט.
עצמו עיניים, הקשיבו לנשימה ונסו להגיע למצב של ריכוז ורוגע.
השלב השלישי תמונת התשקיף- פתחו את המצלמה בטלפון הפנו את הטלפון שלכם במצב "סלפי" וצלמו.
אעדיף שתשלחו אלי את התמונה הראשונה שצילמתם. כדי שהתשקיף יהיה יעיל יותר, אני מעדיפה תמונה אותנטית וספונטנית על פני תמונה ערוכה. לאחר הצילום פשוט העלו אותה לווטסאפ ושילחו אלי.
השלב הרביעי קבלת התשקיף- לאחר מספר ימים, תקבלו אליכם את התשקיף שלכם כהקלטה. אנא קחו את הזמן כדי להתעמק בו. זה אינו טקסט אותו אני חיברתי – אלא מילים ומשפטים, שהועברו אלי על ידי הישויות, שבחרו להעביר את המסר הייחודי הזה עבורכם. 

זהו טקסט מקודש. המילים נועדו לגעת בשורש הנפש החד פעמית שלכם ובשפה שלפעמים נועדה רק לאזנכם. הקשיבו לזה מתוך ההבנה שלא תמיד המילים עצמן הן העיקר, אלא יש משמעות גם למוסיקה, ולקצב בה הן נאמרות. הוא נועד להישמע מספר רב של פעמים  – ולמרות שהוא עשוי להיות קצר הוא מכיל בתוכו משמעויות רבות ממה שניתן להבין בהקשבה ראשונה.

להזמנת תשקיף והכוונה אישית – לחץ כאן

שלחו הודעת WhatsApp או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם
Call Now Button