זוגיות, קריירה, כסף, התפתחות רוחנית. היפרדו לשלום מרשימת האמונות המעכבות את הצמיחה שלכם.

"התשקיף" הוא הצעד הראשון ליצירת השינוי. הכירו את קבוצת הנשמות המלווה כל אחד מאיתנו במסעו האישי. זה הזמן לתשקיף, כלי רב עצמה שיסייע לכם להגיע לתודעה של שפע ולבנות את הגשר לכל חלום שתרצו להגשים.

ברוכים הבאים

שמי אילנה אבירם. כבר מילדות ובמשך עשרות שנים אני חוקרת את עולם הרוח והתודעה. 
התשקיף עובר דרכי במדוייק על ידי המדריכים הרוחניים של כולנו. אני גאה להיות הצינור שנבחר להעביר את המסר והטכניקה הברוכה הזו. במלוא הענווה, אני מזמינה אתכם לעבור תהליך משנה חיים. ברגע אחד של שקיפות ואומץ.

מה מאפשר התשקיף?

ה״תשקיף" מאפשר שינוי חיים שמועבר על ידי קבוצת נשמות מדרגה גבוהה, הפועלות כדי לעזור למין האנושי לעבור את הטרנספורמציה בעידן הנוכחי. הוא נועד כדי לכוון אתכם בדרך לתודעה של שפע, שתבנה עבורכם את הגשר לכל שתרצו להגשים.

ה״תשקיף״ הוא כלי שמאפשר להשקיף על האמת של חיינו ולכן הוא נקרא כך.  סודות החיים נהיים שקופים וכשאנחנו רואים את האמת זה מאפשר לנו ליצור את חיינו מחדש.

ה״תשקיף״ מאפשר לטפל במוקדי הקונפליקט – בבסיס האמונות המעצבות את חיינו. הוא אינו מיועד כדי להעניק לכם תחושה טובה שתחלוף כעבור יומיים, הוא פותר את הבעיה מהשורש, ויוצר בסיס לשינוי מהותי ברמת השורשים, כדי שהחיוך שלכם יחזיק מעמד לכל החיים.

"אם רק היינו רואים את מה שהיינו צריכים לראות, היינו יכולים להיות כל מה שרצינו להיות" (אילנה אבירם)

 

אז הייתם בסדנא מדהימה של יומיים והרגשתם בשמיים. שבוע לאחר מכן, הכול נראה אותו דבר. למה זה בעצם קורה?

סדנאות וטכניקות רבות מיועדות לתת לנו הרגשה טובה: באמצעות נשימה, מדיטציה, תנועה, שירה או שיחה. וזה באמת נפלא. אך לאחר מספר ימי אופוריה, בהם אנחנו בטוחים ש"ראינו את האור"  השגרה שוחקת את כל ההישגים שחשבנו שהם שלנו. התוצאה… עוד סדנא, עוד טיפול, עוד שיטה… ותמיד אותה האכזבה.

התשקיף עובד אחרת!

תמונה אחת שלכם בווטסאפ היא כל מה שנדרש כדי לבצע ניתוח עמוק וחוצה תודעה שיעניק לכם מבט עמוק אל עבר תובנות משנות חיים. 

תמונה זו מספיקה לקבוצת המדריכים, אותה מתקשרת אילנה אבירם כדי להכווין אתכם בצעדים הראשונים, ולייצר שינוי מהותי מיידי.

ראיה נכונה של מצבנו הנוכחי היא התנאי הראשון וההכרחי ליצירת השינוי. 

התשקיף המתקבל משקף את המצב בו אנחנו נמצאים כרגע. זה המצב האמיתי, ולא המצב אותו היינו רוצים לדמיין. התשקיף עוזר לנו להבין מהן האמונות המעצבות, המגבילות, אך גם הבונות שיאפשרו לנו לצאת לדרך חדשה.

רק לאחר שהצבנו בפנינו את התמונה הנכונה, אנחנו יודעים מה לעשות. סערות וגלים גבוהים בחיינו הופכים בן רגע לים שקט ופתוח של אפשרויות וחלומות להגשמה. 

לאחר שנתנו לתשקיף לפנות את האבק והלכלוך אפשר לצאת למסע, לממש את הפוטנציאל האמיתי של נשמתנו ולהגשים חלומות שעד עתה נראו כחלומות בהקיץ.

ה״תשקיף״ הוא תהליך משנה חיים. צפו באנשים שמספרים איך שינה התשקיף את חייהם...

״עשיתי דרך שלא האמנתי שהיא אפשרית״

ליאורה שלומי - מטפלת גוף-נפש

ראיון אישי עם אילנה: מהו התשקיף

מראיין: מיכאל בלום

״כל הדברים שאילנה חזתה קרו...״

עופר - בעל חברה ליזמות טכנולוגית

"התשקיף מאוד מאוד מדוייק"

מיכל מוריוסף - צלמת

״התשקיף בשבילי הוא שינוי חיים״

זהר שלומי - מהנדס אזרחי

״בעקבות התשקיף העסקים שלי משגשגים ״

איילת בן ארי - מומחית לגמילה מהתמכרויות

יש לכם עוד שאלות על התשקיף? קראו כאן עוד....

למי שנמצא/ת בצומת דרכים או בנקודת הגשמה (זוגית, מקצועית, או אישית) שמתעכבת, וחש/ה תקיעות וחוסר בהירות לגבי ההמשך. 

לאלו שמשבר, מחלה או אירוע משמעותי עצרו אותם וביקשו מהם לחשב מסלול מחדש, להתחבר!

לאלה שלא רוצים לחכות למשבר שיגיע כדי להתעורר. 

לאלה אשר הבינו שהחיים הנוכחיים שלהם אינם החיים להם ייחלו, ומשאת נפשם ונשמתם לשנות זאת. 

כמובן שלא. התשקיף מכבד כל דרך בה בוחר אדם כדי לשפר ולהבין את עצמו. התשקיף רק יעמיק את התובנות בדרך בה בחרתם ללכת. אם אתם בטיפול פסיכולוגי – התשקיף יעמיק את המוכנות שלכם להיפתח, לראות ולהבין. אם אתם מודטים קבוע– נפלא, התשקיף יעמיק את המדיטציה שלכם ויהפוך אותה לאפקטיבית יותר. אם אתם לומדים או בטיפול אלטרנטיבי – התשקיף תומך בכל שיטת טיפול, מקצר תהליכים ומפקס את הנושאים עליהם יש להתמקד.

רבים מגיעים אל התשקיף, כדי להשיג מטרה מסוימת בחיים. לרבים יש כבר שאלות מוכנות מראש. התשקיף לא תמיד יענה לשאלה ששאלתם – מכיוון שהוא מדבר ישירות עם הנפש שלכם ולא עם המיינד. הוא תמיד ייתן את התשובה האמיתית לשאלה אותה שואלת נפשכם. התשקיף נועד כדי לכוון אתכם בדרך לתודעה של שפע שתבנה עבורכם את הגשר לכל שתרצו להגשים.

התשקיף הוא כלי נפלא לכל אלו הנמצאים על מסע החיפוש הרוחני במגוון שיטות. הוא נותן למחפשי הדרך קריאת כיוון, אישור או הכוונה במסלול בו בחרו.

במשך השנים מתגלה התשקיף ככלי רב עצמה לתיקון נושאים הקשורים במציאת זוגיות או תיקון זוגיות קיימת. התשקיף חושף את האמונות החבויות ביותר המונעות מאיתנו את הפתח להרמוניה עם בן או בת הזוג.

 התשקיף מעניק מבט חד בקרן לייזר אל האמונות המונעות מאיתנו להיות כל שרצינו להיות ולממש את הפוטנציאל החבוי בנשמתנו. קריירה מוצלחת היא רק ביטוי לבהירות ותחושת ערך הבאה לידי ביטוי בעולם.

כסף הוא לא שטרות, מטבעות או מספר בחשבון הבנק שלכם. הכסף הוא ביטוי ישיר של דפוסי החשיבה המעצבים אתכם בחייכם. התשקיף יעניק לכם מבט צלול אל האמונות איתן הגעתם אל העולם, המונעות מכם להתחבר אל ערוץ השפע הזמין לכולנו.

עלות התשקיף 390 ש"ח בלבד! תמונה אחת שלכם בווטסאפ היא כל מה שנדרש כדי לבצע ניתוח עמוק וחוצה תודעה שיעניק לכם מבט עמוק אל עבר תובנות משנות חיים. אין צורך בפגישה או שיחה מקדימה! מלאו את כל הפרטים, שילחו תמונה ותוך מספר ימים ישלח אליכם התשקיף. לפניכם הנחיות פשוטות כיצד להזמין תשקיף >>  

איך מזמינים תשקיף?

עלות התשקיף 390 ש"ח בלבד! תמונה אחת שלכם בווטסאפ היא כל מה שנדרש כדי לבצע ניתוח עמוק וחוצה תודעה שיעניק לכם מבט עמוק אל עבר תובנות משנות חיים. אין צורך בפגישה או שיחה מקדימה! מלאו את כל הפרטים, שילחו תמונה ותוך מספר ימים ישלח אליכם התשקיף. לפניכם הנחיות פשוטות כיצד להזמין תשקיף >>  

בשלב ראשון ממלאים את הפרטים ומשלמים. ליחצו על הכפתור להרשמה ותועברו להסדרת התשלום בצורה מאובטחת.  

לפני צילום התמונה מומלץ לקחת חמש דקות לעצמכם בחדר שקט. אם אתם מודטים, תוכלו להיכנס למדיטציה קצרה. וגם אם אינכם מתרגלי מדיטציה, עצמו עיניים, הקשיבו לנשימה ונסו להגיע למצב של ריכוז ורוגע.

פתחו את המצלמה בטלפון הפנו את הטלפון שלכם במצב "סלפי" וצלמו. אעדיף שתשלחו אלי את התמונה הראשונה שצילמתם. אין שום צורך "לצאת טוב" או להשתמש בפילטרים. ממילא התמונה הזו היא לשימושי האישי בלבד והיא לא תפורסם בשום מקום אחר.

כדי שהתשקיף יהיה יעיל יותר, אני מעדיפה תמונה אותנטית וספונטנית על פני תמונה ערוכה.

לאחר הצילום, פשוט העלו את התמונה לווטסאפ 0522563056 ושילחו אלי יחד עם שם מלא ומספר עסקה.

לאחר מספר ימים, תקבלו אליכם את התשקיף שלכם כהקלטה. אנא קחו את הזמן כדי להתעמק בו. זה אינו טקסט אותו אני חיברתי – אלא מילים ומשפטים, שהועברו אלי על ידי הישויות, שבחרו להעביר את המסר הייחודי הזה עבורכם. 
זהו טקסט מקודש. המילים נועדו לגעת בשורש הנפש החד פעמית שלכם ובשפה שלפעמים נועדה רק לאזנכם. הקשיבו לזה מתוך ההבנה שלא תמיד המילים עצמן הן העיקר, אלא יש משמעות גם למוסיקה, ולקצב בה הן נאמרות. הוא נועד להישמע מספר רב של פעמים  – ולמרות שהוא עשוי להיות קצר הוא מכיל בתוכו משמעויות רבות ממה שניתן להבין בהקשבה ראשונה.

בתשקיף תקבלו גם מספר הוראות הפעלה להטמעת התובנות שהוצגו בתשקיף וסט כלים ראשוני ליצירת השינוי. אלו יהיו כלים שנועדו עבורכם ומותאמים למצב הרוחני בו אתם נמצאים, וליכולת שלכם לבצעם.

שמרו על קשר

רוצים להצטרף לקורסים של אילנה ולהעמיק בלימוד? רוצים לשמוע על סדנאות? הצטרפו לרשימת התפוצה ותקבלו עדכונים. או שילחו לנו הודעה מהטופס או בווטסאפ ונחזור אליכם בהקדם.

כתבו אלינו

Call Now Button