קורס שפע הבא יתקיים ב-27 למאי

שלחו ווטסאפ

מפגשים וסדנאות

קראתם ספרים, השתתפתם בהרצאות, הלכתם לטיפולים ואתם מרגישים שאתם כבר מבינים את חוקי העולם אך עדיין אתם לא באמת מרגישים שינוי.
שינוי אמיתי עומד ביחס לשני דברים:
הבנת חוקי היקום
תהליכי ריפוי המאפשרים הטמעת ההבנות לחייכם הלכה למעשה
ידע ללא ריפוי אינו יעיל
ריפוי ללא הבנה אינו אפשרי
הסדנה מאפשרת תהליך ממוקד ואפקטיבי בו הידע הניתן הוא ממוקד ובהיר ובנוסף נערכים תרגילים מיוחדים המאפשרים למשתתפים להטמיע את הידע הלכה למעשה לתוך חיי היום יום שלהם. בכך הסדנה מאפשרת להעביר את ההבנה מהחוץ לפנים, מידע לדרך חיים.
בשלושה ימים, המותאמים לכל קבוצה בצורה אורגנית , תעברו מסע עמוק, מרגש, משחרר, מרפא ובונה בדרך לשינוי חיים אמיתי.

מחזור פברואר 27-29.2

סדנה זו מכוונת לאנשים שרוצים לחוות שפע, סיפוק, שמחה ואהבה בחייהם! סדנת ריסטארט – 3 ימים של שינוי הרגלים ישנים, טיפול בגלגולים ושינוי הטייס האוטומטי. הסדנה מתאימה לאנשים שמרגישים שיש פער בין היכולות שלהם לבין מה שהם מוציאים כיום החוצה.

קרא עוד »

כסף הלכה למעשה (10.1)

באפשרותנו לברוא את המציאות של עצמנו.  יתרה מכך- נועדנו לברוא, למגנט ולהגשים את החיים להם אנו מייחלים- חיי שלווה ושפע. היקום מציע לנו שפע כחול אשר על שפת הים וביכולתנו לחוות אותו במלוא הדרו. בסדנה נעלה את המודעות לאמונות המגבילות

קרא עוד »

מחזור ינואר (2-4 ינואר)

  סדנה בת שלושה ימים של עבודה אנרגטית ואינטנסיבית. בסדנה נעבוד לשינוי הדפוסים המעכבים הקיימים בתת המודע שלנו.  נעלה למודע את התפיסות המוטעות אשר נטמעו בילדותנו ונפעל על מנת לסלקן. נבין את חוקי היקום ונלמד ליישם את יכולתנו לברוא את

קרא עוד »

מחזור נובמבר (7-9 לנובמבר)

שלום, הסדנה הקרובה בין התאריכים 7-9/11, בחבצלת השרון שלושה ימים של עבודה אנרגטית אינטנסיבית לשינוי הדפוסים המעכבים – שלך, מתת המודע. הלכה למעשה. הבנת חוקי הייקום. כולל ארוחת בוקר וצהרים ומה שביניהם. 2400 ש"ח. אנא הודיעו בהקדם על השתתפות.

קרא עוד »
Call Now Button