קורס שפע הבא יתקיים ב-27 למאי

שלחו ווטסאפ

נתינה וקבלה

נתינה וקבלה

היא ישבה מולי מתנועעת באי שקט, דמעות זולגות מעיניה – אבל איך אוכל לקבל עזרה, זה לא מכבד, זו חולשה, אבל הקושי מחסל אותי…..

מידי פעם אני נתקלת במטופלים המתקשים להודות שהם זקוקים לעזרה, מאחר והדבר נתפס אצלם כחולשה, פחיתות כבוד, השפלה, דבר שלילי והטיעונים נגדה רבים מאוד.

אז ככה,
היקום פועל בזרימה מתמדת של קבלה ונתינה. זרימה נפלאה של הטבע, הזורם בכל אשר נמצא, בהרמוניה מופלאה המזינה ומקיימת את כל אשר בה. הגשם משקה את האדמה והעץ ניזון משניהם ופולט לחלל דו תחמוצת הפחמן, אשר נדרש לנשימתנו. תאי הגוף ניזונים ומעבירים מזון הלאה לתאים שלידם, אימהות מזינות את ילדיהן…… כולנו מקבלים ונותנים ברמות השונות של נתינה וקבלה. ידע, חומר, הזדמנויות, רגש…… כל שיש, וקיים. נתינה וקבלה נמצאות בזרימה מתמדת. זהו הטבע ואנחנו חלק ממנו.

רבים מהמטופלים שלי מספרים על חברות שהתנפצה כי "אני נתתי ונתתי, ובפעם היחידה שביקשתי לקבל, לא קיבלתי"

אז לידיעה, היקום מתקיים בנתינה וקבלה, אך לא בהכרח שמי שנתנו לו, הוא זה שגם ייתן לנו בחזרה. אם היינו בנתינה, אנחנו בוודאי גם נקבל, אבל ממי שהיקום יבחר שיתן לנו, ולאו דווקא ממי שאנו מצפים לקבל ממנו.

ועוד, מי שמתקשה לבקש ולקבל עזרה, אנא דעו, לקבל זוהי פעולה טבעית שאינה שייכת ל"אגו", אלא לסדר ייקומי, המזין ומחייה אחד את השני, בזרימה שלא נרצה לקטוע.

וגם, היכולת לשים גבולות, ולהגיד "עד כאן" "עכשיו לא", עכשיו אינני הנתינה, אף אותה חשוב להפנים. זוהי יכולת לקיים את הזרימה באיזון.

Call Now Button