עליי ועל דרכי

אימא לשתי בנות וסבתא לארבעה נכדים. בעברי הייתה לי קריירה מדהימה של קניינית עולם הבית ברשתות המובילות. אילנה אבירםלמדתי אמנות במדרשה ומגיל צעיר עיצוב היה הדרך שלי להבין ולעשות סדר בעולם, לתקשר עם העולם החיצוני ולהביע את עצמי.

אני חילונית אך מאמינה בכל לבי באלוהים. במשך למעלה מעשרים שנה למדתי לימודים רוחניים רבים. אני קוראת המון. כל הזמן – ספרות עיונית, רוחנית, וגם סיפורת.​

עברתי ילדות לא פשוטה, בלי משפחה תומכת ואוהבת. מי שליווו אותי תמיד בדרכי היו המלאכים. הם הראו לי את הדרך, חיבקו וגרמו לי להבין שאני לא לבד. תקשרתי בילדותי מבלי להבין מה קורה אתי. הייתי מקבלת מידע בתחומים רבים. לא הבנתי שלזה קוראים תקשור. חשבתי שכולם ככה, מקבלים את המסרים האלה. כשהבנתי הסתרתי את כישוריי מהעולם מאחר וקישרתי זאת למוזרות, למשהו הזוי ולא אפשרי.

לפני כעשרים וחמש שנה התמזל מזלי להגיע למורה רוחני, פרופסור שיפרין, שלימד איזוטריזם (תורת המהויות) בביתו בירושלים. הוא היה עורך דין במקצועו והיה אסיר ציון שנים רבות בסיביר. פרופסור שיפרין עזר לי להוציא לפועל את יכולת התקשור שבי בלי שאחוש בושה או מוזרות. לאט לאט הלכה והשתרשה יכולת זאת בחיי היומיום שלי והפכה למציאות וכלי בעבורי לקבלת השיטה שבה אני עובדת היום – מודעות חדשה.

סיפור חיי נתן לי את הכלים ואת הדרך – עבורי ועבור אחרים – לשבור מחסומים, להתגבר על קשיים, לצמוח, לגלות דרך חדשה של סיפוק וחופש.

שלחו הודעת WhatsApp  או השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם בהקדם

או שלחו הודעה בוואטסאפ

Call Now Button